Választmány

A Pulszky Társaság választmánya

Tagok:

Dr. Ács Piroska Zsuzsana
igazgató
Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet
(1253 Budapest, Krisztina krt. 57., Pf. 23)

Bajzáth Judit
Magyar Természettudományi Múzeum
(1088 Budapest, Baross utca 13.)

Bárd Edit
közönségkapcsolati munkatárs
Magyar Környezetvédelmi és Vízügyi Múzeum
(2500 Esztergom, Kölcsey Ferenc u. 2.)

T. Dr. Bereczki Ibolya
főigazgató-helyettes
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
(2001 Szentendre, Sztaravodai út, Pf. 63)

Bogdán Melinda
muzeológus
Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet. Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum
(1089 Budapest, Könyves Kálmán krt. 40.
1363 Budapest, Pf. 49)

Dr. Cseri Miklós
főigazgató
Szabadtéri Néprajzi Múzeum
(2001 Szentendre, Sztaravodai út, Pf. 63)

Dr. Deme Péter

Erdődyné Csorba Csilla
főigazgató
Petőfi Irodalmi Múzeum
(1364 Budapest, Károlyi u. 16., Pf. 71)

Havasi Bálint
múzeumigazgató
Balatoni Múzeum
(8360 Keszthely, Múzeum u. 2.)

Dr. H. Bathó Edit
igazgató
Jász Múzeum
(5101 Jászberény, Táncsics Mihály u. 5., Pf. 30)

Dr. Horváth László
múzeumigazgató
Damjanich János Múzeum
(5000. Szolnok, Kossuth tér 4.)

Kaján Imre
múzeumigazgató
Göcseji Múzeum
(8901 Zalaegerszeg, Batthyány Lajos u. 2., Pf. 176)

Dr. Kemecsi Lajos
főigazgató
Néprajzi Múzeum
(1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 12.)

Kiss Imre
igazgató
Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum
(1036 Budapest., Korona tér 1.)

Dr. Lakner Lajos
tudományos igazgatóhelyettes
Déri Múzeum
(4026 Debrecen, Déri tér 1.)

Népessy Noémi
igazgató
Óbudai Múzeum – Goldberger Textilipari Gyűjtemény
(1036 Budapest, Lajos utca 136-138.)

Török Róbert
igazgatóhelyettes
Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum
(1036 Budapest, Korona tér 1.)

Turcsányiné. Kesik Gabriella
múzeumpedagógus
Magyar Nemzeti Múzeum
(1370 Budapest, Múzeum krt. 14-16., Pf. 364)

Dr. Vásárhelyi Tamás
csoportvezető, főtanácsos
Magyar Természettudományi Múzeum
(1431 Budapest, Ludovika t. 2-6., Pf. 137)

Vicze Magdolna
igazgató
Matrica Múzeum
(2440 Százhalombatta, Gesztenyés út 1-3.)

Zomborka Márta
közgyűjteményi referens, néprajzos muzeológus
Tragor Ignác Múzeum
(2600 Vác, Zrínyi utca 41/a.)

Póttagok:

Béres Mária
múzeumigazgató
Tiszazugi Földrajzi Múzeum
(5430 Tiszaföldvár, Kossuth u. 101.)

Dr. Lengyel Beatrix
tárigazgató
Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Fényképtár
(1088 Budapest, Múzeum krt. 14-16.)

Fűrészné Molnár Anikó
igazgató
Tatabányai Múzeum
(2801 Tatabánya, Szent Borbála tér 1., Pf. 1664)

Gócsáné Móró Csilla
igazgató
Blaskovich Múzeum
(2766 Tápiószele, Múzeum út 13.)

Dr. Szoleczky Emese
főtanácsos, osztályvezető-helyettes
Hadtörténeti Intézet és Múzeum
(1250 Budapest, Kapisztráni Szt. János t. 2-4., Pf. 7)

Tóth Arnold
igazgatóhelyettes
Herman Ottó Múzeum
(3529 Miskolc, Görgey Artúr u. 28.)

Wollák Katalin
Forster Gyula Nemzeti Örökségvédelmi és Vagyongazdálkodási Központ
(1014 Budapest, Táncsics Mihály utca 1.)

Ellenőrző Bizottság

Elnök: Prof. Dr. Fűköh Levente
Tagok: Káldy Mária, Munkácsy Gyula
Póttag: Cs. Kottra Györgyi

Etikai Bizottság

Elnök: Balázs György
Tagok: Bodó Sándor, Unger Erika
Póttag: Petneki Áron